;

Firma Usługowo – Handlowa „GONZO” z siedzibą w Rudach istnieje na polskim rynku od 2008 roku, intensywnie rozwijając się i inwestując w szkolenia pracowników oraz infrastrukturę przedsiębiorstwa. W 2020 roku utworzyliśmy GONZO Sp. z o.o. z siedzibą w Rudach ul. Kolonia Renerowska 16, gdzie znajduje się Tartak.

Najwięcej uwagi poświęcamy sumiennego, bezpiecznemu i terminowemu realizowaniu powierzonych zadań. Z uwagi na to, iż prace te mają charakter niebezpiecznych wkładamy wiele wysiłku w doskonalenie naszych usług oraz systematyczny rozwój personelu. Profesjonalny zespół doświadczonych, rzetelnych pracowników, odpowiedni sprzęt czyni nasza firmę wysoce kompetentną na rynku – to właśnie możemy Państwu zaoferować!

Zapraszamy do współpracy z firmą GONZO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach z zakresu gospodarki leśnej, pielęgnacji zieleni, rekultywacji i niwelacji terenów, bezpiecznego usuwania drzew i krzewów, nasadzeń zastępczych oraz utrzymania pasów zieleni przydrożnej.

Prace realizujemy na terenach województwa Śląskiego oraz Opolskiego, a wszystkim Naszym aktualnym i przyszłym Klientom zapewniamy bezpłatną wizję lokalną wraz z wyceną przyszłych prac.

Przy wszystkich pracach korzystamy z najlepszego sprzętu (urządzenia – Husqvarna, Fiskars, Petzl, Hydro-Fast) oraz polegamy na profesjonalnych, rzetelnych, dobrze przeszkolonych pracownikach. Te dwie główne cechy stanowią o naszej doskonałej jakości. Przez blisko 12 lat na rynku sukcesywnie zdobywaliśmy doświadczenie i dziś możemy poszczycić się wysokimi rekomendacjami. Nasze portfolio zasiliły niemałe przedsięwzięcia takie jak prace na terenie Elektrowni Opole – rekultywacja terenów magazynowych, wycinka drzew pod budowę nowych bloków energetycznych, wycinka oraz pielęgnacja zieleni w Arboretum Bramy Morawskie, oraz prace pielęgnacyjne w Parku przyrodniczym Gminy Pokój.

Nasze doświadczenie potwierdzają Referencje i grono zadowolonych Klientów, a także wysokie kwalifikacje i sumienność oraz wysoka jakość i terminowość świadczonych przez nas usług. Dzięki nim możemy Państwu zagwarantować profesjonalnego i solidnego wykonawcę powierzonych prac.